Equips

Plantilla dels nostres equips de la temporada 2016/2017.

Plantilla dels nostres equips de la temporada 2016/2017.

1. Montse Gómez.
3. Mireia Sanfélix.
5. Núria Casas.
7. Cata Bosch.
8. Marta León.
9. Bea Gil.
10. Clara Jiménez.
11. Miriam Kaouach.
12. Patricia Robledillo.
13. Bea Cívico.

ENTRENADOR: Jose de La Barrera.

1. Jordi Carballo.
2. Jokin Cuadrado.
3. Miquel Pavón.
4. Cesar Bote.
5. Sergi Bassa.
6. Arnau Martín.
7. Aleix Palacín.
8. Alan Lema.
9. Manel Torras.
10. Jesús Requena.
11. Sergi Espinosa.
17. Marco Calzolari.
Roger Bernabeu.

ENTRENADOR: Jordi Pavón.

sènior femení

2. Lidia Pino.
3. Ester Solà.
5. Marta Iriarte.
6. Marina Calero.
6. Helena Estapé.
8. María Martos.
14. Anna Sayol.
15. Maria Casas.
16. Miriam Quesada.

ENTRENADOR: Gustavo Kunda.

juvenil femení

3. Macarena Pérez.
4. Arlet Lozano.
5. Emma Camps.
6. Laia Blasco.
7. Naiara Rojas.
9. Noelia Santana.
10. Mar Hidalgo.
11. Andrea Llavero.
12. Laia Ortiz.
13. Paula Macias.
16. Miriam Kaouach.
18. Paula Rascón.

ENTRENADORA: Bea Gil.

juvenil masculí

1. Marc Alcalá.
2. Marc Pasqual.
3. David Pérez.
5. Manel Cillan.
6. Daniel Jiménez.
8. Ivan Carrillo.
9. Martí Llobet.
11. Carles Solà.
15. Hedy Ben-Hamida.
16. Miquel Altimira.

ENTRENADOR: Gustavo Kunda.

juvenil femení

1. Georgina Ros.
2. Alejandra Astulla.
4. Cristina Rodríguez.
7. Carlota Valldeneu.
10. Laura Montolio.
12. Yaiza Jiménez.

ENTRENADORA: Mariona Casanovas.

juvenil femení

1. Marta Juárez.
4. Paula Deirós.
7. Aida González.
8. Carla Quintana.
13. Ana Paola Arpón.
14. Carla Gordillo.
15. Carla Polo.
16. Dianne Michelle Salvatierra.
17. Helena García.
18. Marta Herrera.

ENTRENADOR: Manel Torras.

cadet femení

1. Aina Sala.
2. Mariona Baró.
4. Melani Rivera.
5. Clàudia Santana.
6. Miriam Valentí.
7. Miriam Pino.
8. Yaiza Herrera.
10. Ana Lirola.
11. Núria Fernández.
15. Sara Camps.
17. Georgina Julià.
18. Júlia Santana.

ENTRENADORA: Bea Gil.

cadet femení

1. Júlia Bernabé.
2. Laila Mañas.
4. Marina Sanmartín.
5. Claudia Marqués.
8. Aina Navarro.
9. Eva Díaz.
10. Anna Díaz.
12. Marta Ruiz.
13. Ona Mañosa.
15. Carla Delgado.
18. Nerea Colomé.

ENTRENADORA: Mariona Casanovas.

cadet femení

1. Marta Serrano.
3. Joana Vicent.
4. Abril Rubio.
5. Júlia Bolaño.
6. Sara Perulero.
7. Mariona Solé.
8. Carla Fernández.
9. Aina Ginestet.
10. Blanca Gutiérrez.
11. Paula Martín.
14. Mar Molins.
19. Ainoa Jaén.
20. Martina García.

ENTRENADOR: Manel Torras.

cadet femení

1. Ainhoa Ávila.
2. Maria Moron.
3. Tania Clape.
4. Maria López.
5. Nicole Keane.
6. Emma Anfruns.
7. Júlia García.
8. Eva Rivero.
9. Rita Llonch.
10. Laura Pérez.
11. Miriam Valero.
12. Abril Inglada.

ENTRENADORA: Paula Rascón.

infantil femení

1. Alba Valentí.
2. Ada Blasco.
3. Alina Rangel.
4. Mariona Llorente.
5. Judith Rodríguez.
6. Berta Galmés.
7. Miriam Pino.
8. Paula Díaz.
9. Fatoumata Touré.
10. Eulàlia Julià.
11. Abril Bosch.
12. Anna Serra.
15. Esther Martínez.
21. Lidia Alonso.

ENTRENADORA: Marta León.

infantil masculí

1. Lucas Camons.
3. Eric Mas.
4. Arnau Miranda.
7. Aleix Fernández.
8. Jan Comas.
9. Oriol Reverter.
10. Jordan Chaves.
11. Marc Díaz.
12. Joan Cortit.
13. Pau Vilchez.
15. Sergio González.
Marcel Raga.

ENTRENADOR: Marco Calzolari.

infantil femení

1. Clara Reverter.
2. Laia Molist.
3. Sara Hernández.
5. Marta Magrans.
6. Alba González.
7. Meritxell Lillo.
10. Arianna Serra.
11. Gemma Martínez.
12. Laia Márquez.
16. Carla Quilis.
18. Maite Benites.

ENTRENADORA: Marina Calero.

infantil femení

2. Abril Rodríguez.
3. Lidia Pérez.
4. Alba Pérez.
7. Irene Parra.
8. Ariadna Porras.
9. Maria del Jaire de la Torre.
10. Laia Altimira.
13. Clara Villegas.
15. Jael Antràs.
17. Irene Rodríguez.

ENTRENADORA: Lidia Pino.

infantil femení

1. Laia García.
2. Azul Aguilar.
3. Alba Salomó.
4. Lola Vacca.
5. Laia Vila.
7. Norah Piñero.
8. Noelia Martín.
9. Eva Jiménez.
11. Nora Campos.
13. Èlia Piñero.
16. Paula Colomé.
18. Carla Vallet.

ENTRENADORA: Núria Casas.

veterans/es

1. Carmen Castelló.
2. Marifé Velasco.
3. Núria Saiz.
4. Leo Fernández.
6. Pablo Fernández.
7. Ester Cano.
8. Mireia Pou.
9. Aina Codina.
10. Sandra Madrid.
11. Michaela Opalkova.
12. Toni Sanchís.
13. Jenny García.
14. Santi Rivelles.
15. Cris Aliaga.
16. Vanesa Martín.
17. Milka Prat.
20. Melissa González.

ENTRENADORA: Sandra Madrid.

adults

2. Susana García.
3. Josep Quintana.
4. Josep Sanahuja.
6. Jordi Valentí.
7. Ester Corts.
8. Jordi Blasco.
9. Alfonso Santana.
10. Mª Rosa Leal.
11. Esteve Puig.
12. Iolanda Llop.
14. Antonio Díaz.
15. Yule Martínez.
17. Emilio Alonso.
18. Laura Vallejos.
19. Marta Serra.

ENTRENADOR: Javier Rodríguez.

Aleví 6è femení

1. Helena Gisbert.
2. Nayara Rizzo.
3. Maria Carralero.
4. Tona Giribets.
5. Ruth Rodríguez.
6. Paula Hernández.
7. Silvia Molero.
8. Marina Lloreda.
9. Alba Bosch.

ENTRENADORA: Núria Casas.

aleví femení

1. Judit Llorente.
2. Paula Olivenza.
3. Elena Jimenez.
4. Lucia Martínez.
5. Marta Laparra.
6. Valentina Orlando.
7. Esther Bach.
8. Silvia Sanchez.
11. Alba Pavón.

ENTRENADORA: Marta León.

aleví femení

1. Noa Gibello.
2. Salomé Mejía.
3. Carlota Pérez.
4. Emma Rojas.
5. Gina Amargant.
6. Helena Villegas.
8. Marta Cros.
9. Irene Serrano.
10. Mariona Sevillano.

ENTRENADORA: Marina Calero.

benjamí femení

1. Júlia corbera.
2. Alba Moreno.
3. Magda Giribets.
4. Atzur Mayor.
5. Anna Pocurull.
6. Elsa Navarro.
7. Sara Reche.
8. Carla Porras.
9. Marina Rosell.
10. Júlia Raimundi.
12. Elsa Rosell.

ENTRENADORA: María Martos.

benjamí

1. Tania Bach.
2. Marta Salas.
3. Eva Castellà.
5. Anna Segòvia.
6. Amanda García.
7. Laura Salas.
8. Mireia Garriga.
9. Noa Ballmisa.
10. Laia Cànovas.

ENTRENADORA: Núria Carrasco.

bàsquet masculí

3. Oriol Cots.
4. Marc López.
6. Adrián Vázquez.
7. Cristian Moyano.
9. Manel Sala.
11. Carlos Camargo.
12. Sergi Canfranc.
13. Roger Cots.
14. Francesc Gutiérrez.
15. Marc Gutiérrez.
16. Boris Serna.
17. David Márquez.
23. Pol Niubó.

ENTRENADORA: Mireia Schröder.