Horaris Entrenaments

HORARIS ENTRENAMENTS TEMPORADA 2019-2020

Equips escolars:

Escola (p4-p5): dimarts i dijous 17:30-19h al Pavelló de Can Bassa.

Pre-benjamí (1r-2n primària): dimarts i dijous 17:30-19h al Pavelló de Can Bassa.

Benjamí (3r-4t primària): dimarts i dijous 17:30-19h al Pavelló de Can Bassa.

Aleví (5è-6è primària): dimecres 17:30-19h al Tub i divendres 17:30-19h al Pavelló de Can Bassa.

Infantil (1r-2n ESO): dijous 16h-17:30h al Parquet i divendres 16h-17:30h al Tub.

Cadet-Juvenil (3r, 4t ESO i Batxillerat): dijous 16h-17:30h al Parquet i divendres 16h-17:30h al Tub.

Adults: divendres 20:30h-22h al Tub.

Veterans: dijous 20:30-22h al Pavelló de Can Bassa.

 

Pilates: dilluns 19h-20h al Gimnàs de l’Institut Carles Vallbona.

Manteniment Físic i tonificació: dimecres 19h-20h al Gimnàs de l’Institut Carles Vallbona.

 

Equips federats:

Aleví (5è-6è primària): dilluns, dimecres i dijous 17:30-19h (dilluns i dimecres tub, dijous Can Bassa).

Infantil A: dimarts 17:30-19h a Can Bassa, dimecres 19-20:30h al Tub, dijous 19-20:30h a Can Bassa i divendres 17:30-19h a Can Bassa.

Infantil B: dilluns 17-18:30h al Tub, dijous 17:30-19:30h al Parquet i divendres 19-20:30h al Tub.

Infantil C: dilluns 18:30-20h al Tub, dimecres 16-17:30h al Tub i divendres 17:30-19h al Tub.

Infantil D: dimarts 16h al Parquet, dimecres 19-20:30h al Tub i divendres 19-20:30h a Can Bassa.

Cadet A: dimarts 19-20:30h a Can Bassa, dimecres 20:30-22h al Tub, dijous 20:30-22h a Can Bassa i divendres 19-20:30h a Can Bassa.

Cadet B: dimarts 20:30-22h a Can Bassa, dijous 19-20:30h a Can Bassa, divendres 18-19:30h al Tub.

Cadet C: dimarts 18:30-19:45h a Can Bassa, dijous 16-17:45h al Parquet i divendres 17:30-19h a Can Bassa.

Juvenil A: dilluns 20-21:30h al Tub, dimarts 19:45-21:15h a Can Bassa, dijous 19-20:30h a Can Bassa i divendres 20:30-22h al Tub.

Juvenil B: dimarts 19-20:30h a Can Bassa, dijous 20:30-22h a Can Bassa i divendres 19:30-21h al Tub.

Juvenil C: dimarts 16-17:30h al Parquet, dijous 17:30-19:30h al Parquet i divendres 19-20:30h a Can Bassa.

Sènior A: dimarts 19:45-21:15h a Can Bassa i divendres 20:30-22:00h al Tub.

Senior B: dimarts 20:30-22h a Can Bassa i divendres 21-22:30h al Tub.